לייעוץ חייגו עכשיו

עורך דין תעבורה מומלץ – עבירות תנועה ותאונות דרכים

מחפשים עורך דין תעבורה מומלץ? עורכת הדין עדי רידלמן בעלת ניסיון של למעלה מעשור כתובעת תעבורה, בוחנת מוסמכת לתאונות דרכים וראש מחלק תאונות דרכים במשטרת ישראל. משרדנו מתמחה בדיני תעבורה בלבד. תאונות דרכים, נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, עבירות קנס וחיוב בנקודות, נהיגה בפסילה, נהיגה ללא רישיון נהיגה, שחרור עצורים ועוד. הכנסו וצפו בהישגי המשרד והמלצות מלקוחותינו. מבטיחים לכם שירות מעולה ואת התוצאה הטובה ביותר.

עורך דין תעבורה מומלץ - יתרונות הפניה לעורך דין תעבורה מומלץ

ההתמודדות מול מערכת המשפט עשויה להיות משימה מורכבת עבור כל אחד שנדרש לכך. למרות שהחוק שומר על זכותו של אדם לעשות זאת בעצמו, ישנם יתרונות בולטים בפנייה אל עורך דין תעבורה מומלץ שכדאי להכיר:

 • מנעו הסתבכות מראש
  מעטים האנשים שיודעים בדיוק כיצד פועלת מערכת המשפט, מה נכון להגיד, בפני מי ומתי. אם תפנו מראש אל עורך דין תעבורה מומלץ שילווה אתכם החל מהרגע הראשון, תוכלו להימנע מטעויות משמעותיות שיובילו אתכם להסתבכות גדולה יותר. חשבו על כך שבכל מקרה, מרבית הסיכויים מצביעים על כך שבסופו של דבר, אנשים שבחרו להתמודד לבד מול המערכת, יזדקקו בשלב מאוחר יותר לעורך דין שיסייע להם לצאת מהצרה שהם הגדילו. הבחירה בעורך דין מהרגע הראשון תחסוך לכם משאבים רבים (הן חומריים והן נפשיים).
 • חסכו בזמן והקלו על עצמכם
  כפי שידוע מעורבות בעבירות תנועה ותאונות דרכים עלולה לשבש באופן ניכר את שגרת היום יום של נהגים רבים. איכות החיים נפגעת ולעיתים אפילו המישור המקצועי חווה שינוי קיצוני בעקבות זאת. אמנם, כמוכם, עוד נהגים רבים נקלעו לאותה הסיטואציה ונדרשים לעבור שלבים ארוכים בבית משפט תעבורה או תהליכי בירוקרטיה במשרד הרישוי והמרב"ד. העומס הזה יכול לפגוע בשגרת החיים ובחופש התנועה שלכם. זכרו כי עורך דין תעבורה יוכל לזרז ככל הניתן את ההליכים ולהנגיש עבורכם את הבירוקרטיה הכרוכה בתהליך שלכם, כדי למזער את ההשפעה של העניין או הסוגייה על השגרה שלכם ככל הניתן.
 • היו מודעים לשלבי התהליך
  באותו עניין, המעמד בבית המשפט לתעבורה או הבירוקרטיה עלולה להוביל לתסכול ובזבוז משאבים רבים אם תנסו להתמודד מולה לבד. שאלות בנושאי החוק שתתקשו למצוא עליהן תשובה, חוסר ודאות שתאפוף את התהליכים, חוסר הבנה והתמצאות בחומר המקצועי שיוביל לטעויות משמעותיות וכדומה. סיועו של עורך דין תעבורה לא רק יזרז את ההליכים, אלא גם יבאר אותם ויהפוך אותם לקלים יותר להתמודדות ולעיכול.
 • פעלו עם אסטרטגיה נכונה
  אילו טיעונים מתקבלים בבית המשפט? מה צריך להגיד בבדיקות המכון הרפואי? מה יסבך אתכם יותר ומה יוציא אתכם עם עונש מינימלי? מאחורי כל התנהלות משפטית ישנה אסטרטגיה נכונה המדויקת למקרה הנתון. אזרח שינסה לגבש אסטרטגיה כזו לבדו ללא עזרתו של עורך דין תעבורה עלול לשגות באופן קריטי מול הרשויות השונות ולהחמיר את מצבו.